Vokucentras.lt šiuo metu siūlo be galo mažas kainas!

Rekomenduojame

Internete ieškote elektroninių parduotuvių, kuriose būtų galima įsigyti pigesnes pakavimo medžiagas? Vokucentras.lt tikrai gali pasiūlyti geresnes kainas ir platesnį pakavimo prekių asortimentą! Čia rasite ne tik standartinius vokus, bet ir stambesniems daiktams pakuoti skirtas priemones. Šioje el. parduotuvėje galite įsigyti praktiškai visas su pakavimu susijusias medžiagas, įskaitant ir siuntas apsaugančias priemones. Jeigu kaip tik ieškote tiekėjo, kuris galėtų pasiūlyti viską, tuomet šią el. parduotuvę rinktis tiesiog yra būtina! Pakavimo medžiagos čia siūlomos ypatingai geromis kainomis, o jos dar labiau mažėja renkantis didesnius kiekius.

Pakavimo medžiagų įsigijimo metu neverta dairytis į mažesnius kiekius

Visi tiekėjai akcentuoja, kad kuo didesnis kiekis perkamas, tuo kaina leidžiasi. Vokucentras.lt veikia tuo pačiu principu. Pavyzdžiui, pirkdami vokus po kelias pakuotes ar dėžes, mokate mažesnę kainą nei perkant po kelis vienetus. Trumpai tariant, kuo daugiau perkama, tuo mažiau mokama už vienetą. Jeigu visas pakavimo medžiagas perkate kažkokios veiklos vykdymui, tuomet didesni kiekiai jums tikrai turėtų būti aktualūs.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad pakavimo medžiagas galite įsigyti nemokėdami už pristatymą. Kuomet perkamas labai mažas kiekis, dažniausiai el. parduotuvės nustato pristatymo mokesčius. Šioje el. parduotuvėje viskas vyksta panašiai. Perkant didesnius kiekius galite tikėtis nemokamo pristatymo. Pakavimo medžiagos gali būti pristatomos pirkėjui patogiu būdu – kurjeriu tarnybomis arba paštu.

Visos pakavimo medžiagos turi būti perkamos prisitaikius prie siuntų pobūdžio

Ypač svarbu žinoti, kad kai kurios pakavimo medžiagos nėra skirtos didesnių daiktų pakavimui. El. parduotuvėje Vokucentras.lt galite rasti praktiškai visų dydžių pakavimo medžiagas tiek dideliems, tiek smulkiems daiktams pakuoti. Jums tik reikia kruopščiai peržiūrėti visus pasiūlymus. Pabrėžtina, kad pakuojant trapius daiktus, neprošal būtų pasidomėti apsauginėmis priemonėmis. Tai specialios medžiagos, kurios izoliuoja daiktą nuo smūgių ar drėgmės. Jeigu nuolatos ketinate siųsti smulkius trapius daiktus, tuomet siūlome rinktis specialius vokus su oro apsauga. Jie viduje turi burbulinę plėvelę, kuri dažniausiai naudojama siekiant apsaugoti daiktą nuo subraižymų bei drėgmės. Tokius vokus Vokucentras.lt parduotuvėje galite įsigyti net ir labai dideliais kiekiais.

Paskutiniai įrašai