Privačios paskolos

Rekomenduojame

privačios paskolos
privačios paskolos

Nepigius vartojimo kreditus matantys vartotojai vis dažniau ieško privačios paskolos, nes mat jos yra pigesnės ir lengviau grąžinamos. Kita vertus, reikėtų žinoti ir tai, kad tokias asmenines privačias paskolas teikiantys kredito teikėjai jas iš duoda toli gražu ne bet kuriam paprašiusiam – čia irgi galioja tam tikra tvarka. Dažniausiai dėl privačių paskolų kreipiasi tie asmenys, kurie žino, jog vartojimo kredito gauti negalės dėl mažų pajamų. Privatūs kredito teikėjai ir išsiskiria tuo, kad jiems nėra privaloma tikrinti kreditingumo. Vartotojams dėl to džiūgauti irgi nereikėtų, nes vis dėlto – patikimi ir sąžininga skolinimo veikla užsiimantys paskolų teikėjai vis tiek atsižvelgia į kliento ekonominę padėtį. Paprasčiausiai dauguma tokių privačių kreditorių paskolų neišduoda tiems, kurie negali pasigirti pajamomis, pakankamomis paskolų įmokų dengimui.

Vartojimo kreditus išduodančios bendrovės nuo privačių kredito teikėjų skiriasi tuo, kad jos siūlo gana aukštą metinę palūkanų normą ir ko gero nebūtų klaida teigti, jog jie nustato bene aukščiausias palūkanas iš visų Lietuvoje veikiančių kreditorių. Privatūs paskolų teikėjai yra iš tų, kurie kreditus išduoda mažiausiomis palūkanomis. Jos dažniausiai būna apylygės lyginant su komercinių bankų nustatomomis palūkanomis. Bet, privatūs kreditoriai, kaip ir komerciniai bankai, klientams dažniausiai taiko vieną esminį reikalavimą, tai – nekilnojamo turto būtinybė.

Komerciniai bankai bei privatūs kredito teikėjai iš savo klientų reikalauja nekilnojamo turto įkeitimo, o jo neturint, paskola tiesiog neišduodama. Tokio tipo privačios paskolos įprastai yra gerokai didesnės t.y. išduodamos sumos būna kelis kartus didesnės nei tie vartojimo kreditai, kuriuos išduoda greitųjų paskolų įmonės. Taip pat verta pastebėti, kad šias privačias paskolas teikiantys kredito teikėjai siūlo ir ilgesnį grąžinimo laikotarpį – vartojimo kreditus išduodančios bendrovės siūlo iki 5 metų, o šie kreditoriai gali pasiūlyti ir dešimties metų ar net ilgesnį kredito grąžinimo terminą.

Jeigu jums reikia privačios paskolos, bet nenorite kreiptis į vartojimo kreditus išduodančias bendroves, tai tiesiog rinkitės privačių kredito teikėjų pasiūlymus – jie yra žymiai naudingesni ir ateityje nesukelia per daug problemų dėl grąžinimo.

Paskutiniai įrašai