Prezervatyvai internetu: kaip pirkti ir neapsigauti?

Rekomenduojame

Siekiant išvengti lytiškai plintančių ligų, daugelis žmonių naudoja prezervatyvus. Tai, pasak gydytojų, yra efektyviausia priemonė, padedanti išvengti visų galimų pasekmių. Tačiau kaip bebūtų, nereikėtų manyti, kad kelis centus kainuojančios apsaugos priemonės bus tinkamos. Toli gražu ne visi prezervatyvai yra tokie kokybiški, kokių norėtųsi. Prezervatyvai internetu visada pardavinėjami žemesnėmis kainomis nei prekybos centruose, bet pirkėjams svarbu suprasti, kad internete pasirinkimas yra toks didelis, jog tikrai lengva pakliūti ant apgavikų. Ne visi prezervatyvai yra patvarūs, todėl būtina iš anksto domėtis tuo, ką perkate. Jeigu ketinate įsigyti prezervatyvus, kurie pažymėti nelabai matytu ir girdėtu prekiniu ženklu, tuomet rizikuojate įsigyti nekokybiškas apsaugos priemones.

Internetu įsigyti prezervatyvus galima keliais būdais: perkant iš specialių el. parduotuvių, perkant iš privačių asmenų per skelbimus ir perkant iš žmonių, kurie viską siūlo per socialinius tinklus. Ką būtina žinoti apie tokį įsigijimą? Jums būtina domėtis kas per pardavėjas siūlo šias pasaugos priemones. Jeigu tai yra kažkokia labai žinoma internetinė parduotuvė, tuomet tikėtina, kad ji galės pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. Bet, jeigu vis dėl to susigundysite tais pasiūlymais, kur kainos yra žemiausios, tuomet tikėtina, kad bus nemažai apgavysčių. Pirmiausia, jums gali būti įbrukti klastoti gaminiai. Jie tikrai nebus tinkami naudojimui ir lytinio akto metu tiesiog gali suplyšti. Taipogi turite suprasti, kad ne visi žmonės yra sąžiningi – yra nemažai sukčių.

Didžiausias minusas perkant prezervatyvus privačiai iš nežinomų fizinių asmenų, yra tas, kad neaišku ar jie iš tiesų prekiauja. Trumpai tariant, pasitaiko daug atvejų, kuomet sukčiai tiesiog paima pinigus ir viskas – pirkėjas lieka be nieko. Gavus rekvizitus apmokėjimui, juos patikrinkite paieškos sistemose. Paieškokite atsiliepimų. Jūs tuos rekvizitus tikrai gausite, nes sukčiai tikrai nesiųs jums užsakytų apsaugos priemonių, prieš tai nieko negavę.

Taipogi privaloma žinoti, kad kai kurie prezervatyvai nėra saugūs. Tai labiausiai liečia importuotus prezervatyvus, kurie yra ženklinti neaiškiais prekiniais ženklais. PSO įspėja, kad į rinką dažnai pateka tokie prezervatyvai, kurie gali sukelti nemalonius jausmus bei ligas – alergines reakcijas. Tad, būtinai domėkitės tuo, ką perkate.

Paskutiniai įrašai