Praktiškiausias sienų dangos pasirinkimas

Rekomenduojame

Mūsų namų sienos – tam tikra prasme atspindi mus pačius, mūsų asmenybes ir tai kas mes esame.

Dažnai apie tai nepagalvojame, tačiau kiekvieną kartą užėjus į kambarį mums ar mūsų namų svečiams, žmonės akimirksniu pajunta nuo sienų skleidžiamą energiją, net jeigu ir patys to nesuvokiame.

Tapetai, dažai ir kitos priemonės – būdai savo sienas papuošti taip kaip norime ir kartu sėkmingai įgyvendinti savo kūrybiškas savo idėjas bei atskleisti tai kas mes iš tiesų esame.

Vis dėl to, nemažai žmonių yra pakankamai sudėtinga susigalvoti koks dekoras jiems tiks geriausiai. Interjero ekspertai skelbia, jog geriausia yra vadovautis tuo, kokią nuotaiką mes norime susikurti.

Šiame straipsnyje – keletas elementų iš interjero dizainerių, padėsiančių pagerinti savo namų sienas.

Veidrodžiai ir paveikslai kaip dekoro elementas

Kaip žinia, būdų atnešti savo namams gyvumo yra ne vienas ir ne du. Ko gero pati paprasčiausia sienų dekoraciją galėtų būti veidrodis arba paveikslas. Toks sprendimas yra tikrai dažnas ir jau laiko patikrintas, atnešantis ne tik papildomos estetikos, tačiau ir erdvės jausmą.

Kalbant apie paveikslus, tikrai nebūtina investuoti į kažką prabangaus ar ekstravagantiško, nebent, žinoma, būtent tokia jūsų idėja ir yra. Nebijokite žaisti su spalvine gama, tiesa, neperlenkite lazdos derindami paveikslą prie bendros kambario estetikos.

Kita situacija su kuria galite susidurti – keletas paveikslų iš karto. Tuomet interjero ekspertai jau pataria laikytis grupavimo taisyklių, palaikant būtinus darbus ir taip neperpildant erdvės.

Kalbant apie veidrodžius – jie gali būti puiki priemonė norint erdvę paversti mažiau nuobodžia ir žinoma, sukelti tiesiog didesnės erdvės pojūtį. Jų galima drąsiai kabinti ne vieną, o ir daugiau, jeigu tiktai jums patinka jų sukeliamas pojūtis.

Nestandartiniai sprendimai

Jei esate toks žmogus mėgsta būti išskirtinis ar tiesiog niekuomet nesekate mados tendencijomis, puikių sprendimų gali atsirasti ir jums.

Kaip pavyzdys, naminėms dekoracijoms yra vis dažniau ekologiška ir kokybiška produkcija, tokie kaip freskos, piešiniai ar kitokie stiklo gaminiai.

Kuomet renkamės tai, kas apskritai nesiremia į jokias tradicijas ar standartus, svarbiausia yra vėlgi, pasirūpinti, jog tarpusavyje visi jūsų pasirinkti sprendimai derėtų tarpusavyje.

Jei norite rinktis modernumo toną – puikiai tik 3D piešiniai, na o mėgstantiems natūralumą rekomenduojamos tradicinių medžiagų dekoro priemonės.

Natūralumas

Natūralumo jausmas namuose – tai ekologija, lengvumas ir jaukumas. Tokia tendencija, galima sakyti, iš mados tikrai niekada neišeis, kadangi žmonėms visuomet norėsis palaikyti žavingą ir jaukų vaizdą savo namuose.

Na, o kokia medžiaga yra efektyvesnė už natūralų medį? Mediena yra universali medžiaga iš kurios iš esmės galima pagaminti bet kokią pageidaujamą dekoraciją ar tai būtų ornamentai, rėmeliai ar dar kokie paprasti daikčiukai.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme pagrindines dekoracijos rūšis kurias galėtumėte implementuotis namuose. Iš tiesų, visos trys rūšys gali padėti susikurti tokį vaizdą kurio norite.

Paruošta pagal bijunai-prienamo.lt informaciją.

Paskutiniai įrašai