Kodėl daug ką dominą UAB pirkimas, o ne registravimas?

Rekomenduojame

uab pirkimasNerimaujantiems, kad verslas gali nepasisekti, siūloma tiesiog vadovautis keliomis elementariomis taisyklėmis. Viena jų – stengtis taupyti ten, kur įmanoma. Tai padaryti galima dar tik verslo registravimo stadijoje, kuomet pasirenkama tinkama forma. Pavyzdžiui, įmonės registravimas atneša nemažai išlaidų. Galvojate – ar įmanoma jas sumažinti? Atsakymas aiškus – be abejo, kad galima. Tai padaryti galite įmone ne registruojant, o tiesiog perkant. UAB pirkimas yra ypač dažnas pasirinkimas ne tik naujokų, bet ir patyrusių verslininkų tarpe. Tai leidžia sumažinti išlaidas kaip reikiant. Tai aktualu turėtų būti tiems, kurie verslą pradeda su nelabai dideliu biudžetu.

Ne paslaptis, kad nemaža dalis verslininkų bankrutuoja dėl to, kad pinigus leidžia neatsakingai. Atsakingumo nebūna ir registracijos metu. Paprasčiausiai, išleidžiamos sumos įmonių registracijai yra tokios didelės, kad paskui mažesnės sumos lieka pačiai veiklai. Jeigu ir jūs esate tokioje situacijoje, kuomet nemaža dalis turėtų būti skiriama įmonės registracijai, tuomet UAB pirkimas tikrai bus it išsigelbėjimas.

Paprasčiau kalbant, nusprendus registruoti uždarą akcinę bendrovę, tenka atitikti ne vieną reikalavimą. Vienas jų – įstatinio kapitalo suma turi būti ne mažesnė nei 2500 eurų. Tad, jeigu tokios sumos nenorite leisti, vadinasi UAB pirkimas būtų daug išmintingesnis pasirinkimas. Matote, įsigyti naują UAB galima už kelis šimtus eurų. Įsigijus ją, jūs iš karot galėsite vykdyti veiklą. To juk ir siekiate ar ne?

Verta paminėti, kad perkant įmonę, susiduriama su keliais niuansais. Jeigu jums svarbu, kad įmonė turėtų konkretų jūsų norimą pavadinimą, tuomet ją reikės steigti. Tačiau, jeigu įmonės pavadinimas jums neturi reikšmės – įsigijimas būtų optimalesnis variantas.

Kalbant apie registravimą, tai galite padaryti dviem būdais. Pirmasis ir pats brangiausias – įmonės registravimas patiems. Antrasis – registravimas per tarpininkus. Per tarpininkus įmonę registruoti galite gerokai pigiau, o svarbiausia – gausite norimą pavadinimą. Aišku, jūsų norimas pavadinimas negali būti užimtas.

Kaip bebūtų, UAB pirkimas visada buvo optimaliausias pasirinkimas norintiems sumažinti išlaidas verslo pradžioje. Tad, būtinai plačiau pasidomėkite ką šiuo metu siūlo tam tikri paslaugų teikėjai. Jų yra gana daug.

Paskutiniai įrašai