Ką reikia žinoti apie dažus baldams?

Rekomenduojame

Kodėl reikia jaudintis, kaip teisingai nudažyti baldus? Ką reikia žinoti, norint gražiai nudažyti baldus? Paanalizuokime keletą patarimų.

Dažai baldams. Lateksiniai dažai baldams yra populiarus pasirinkimas, nes jie yra lengvai prieinami ir prieinami beveik visomis spalvomis po vaivorykšte. Galite pasiimti puslitrį ar litrą latekso dažų savo vietinėje technikos parduotuvėje ir pasirinkti iš įvairių prekių ženklų ir apdailos gaminių. Taip pat yra formulių, kurių sudėtyje yra lakiųjų organinių junginių (lakiųjų organinių junginių) arba jų nėra, kurios yra labai rekomenduojamos dažant patalpose. Jis greitai džiūsta, tačiau ilgai išlieka ir išlaiko gana “minkštą” apdailą – tai nėra idealu baldams, kurie bus labai naudojami.

Vienas iš didelių lateksinių dažų baldams privalumų yra platus galimų spalvų asortimentas. Pasirinkite iš ranka esančių spalvų lustų arba paprašykite dažų skaitiklio sumaišyti pasirinktinį atspalvį, kuris puikiai tiks jūsų baldui ir dekorui. Šis pasirinkimo lygis leidžia lengvai rasti jūsų viziją ir jūsų kambarį atitinkantį dažų atspalvį. Lateksinius dažus taip pat galima rinktis iš kelių tipų. Savo projektui galite rinktis plokščią (matinę), atlasinę, pusiau blizgią arba blizgančią apdailą.

Norint atnaujinti senuosius baldus ar tiesiog atnaujinti esamus baltus, išaugo kreidinių dažų populiarumas. Šių vandens pagrindo, pačių dažų pagrindas paprastai yra lateksas, tačiau jie suteikia storesnę, pastatomą tekstūrą.

Kreidinius dažus galite įsigyti specializuotose dažų parduotuvėse, nors jie tampa vis plačiau prieinami. Kai kuriems žmonėms netgi pasisekė pasigaminti savo kreidinių dažų, tačiau geriausius ir nuosekliausius rezultatus pasiekė perkant komercinę formulę. Tai brangesni nei įprasti latekso dažai, tačiau žmonėms tai patinka dėl unikalios išvaizdos ir šilkinio lygumo.

Skirtingai nuo kitų įprastesnių baldų dažų, pirmą kartą naudojant kreidinius dažus gali būti šiek tiek mokymosi kreivė. Jis greitai džiūsta, o tai yra pliusas, bet taip pat reiškia, kad teptuko potėpiai gali būti matomi, jei dažai pradėjus džiūti, dar kartą apžiūrėsite sritį.

Paskutiniai įrašai