Interneto ir TV paslaugų paketai – kodėl geriausia užsakyti kartu?

Rekomenduojame

internetas ir tvDomina internetas ir televizija? Šiuo metu nebūtina kreiptis į atskirus paslaugų teikėjus. Lietuvoje yra ne viena bendrovė, siūlanti interneto ir televizijos paslaugų paketą ypač geromis kainomis. Pavyzdžiui, Viasat suteikia galimybę užsisakyti ne tik televizijos paketą, bet taip pat ir interneto planą ta pačia sutartimi. Tiesa, tokie paslaugų paketai turėtų būti vertinami atidžiau, nes jų kainos įprastai yra mažesnės nei užsisakant šias paslaugas atskirai. Kaip bebūtų, užsakant interneto ir televizijos paslaugų paketą, būtina įvertinti visus sutartyje keliamus reikalavimus bei kitą informaciją.

Sudarant sutartį, būtina atsižvelgti į tai, ką gaunate. Kartasi kai kurie vartotojai klaidingai interpretuoja užsakomas paslaugas. Tarkime, jeigu pasiūlyme yra nurodyta, kad užsisakius interneto planą, televizija pajungiama nemokamai, tai nereiškia, kad vėliau už ją mokėti nereikės. Trumpai tariant, kai kurie pasiūlymai gali sugluminti. Minėtas pavyzdys reiškia, kad užsisakius interneto planą, televizija jūsų namuose (įranga) bus pajungta be jokių papildomų mokesčių, tačiau kas mėnesį vis tiek teks mokėti nustatytą mokestį. Tad, jums reikia įvertinti kokia bendra mėnesio įmoka susidarys užsisakius televizijos ir interneto planą.

Pabrėžtina, kad kartais vartotojai pasirenka šiek tiek netinkamai. Pavyzdžiui, kartais kai kurie vartotojai užsisako interneto paslaugas, o tik po kurio laiko iš tos pačios bendrovės užsisako ir televizijos paketą. Tai atneša daugiau išlaidų. Mat, specialūs televizijos + interneto paketai yra pigesni t.y. juos reikėtų užsakyti kartu, nes galutinė kaina turėtų būti mažesnė. Aišku, būtina perskaityti visas sutartyje esančias sąlygas.

Taip pat reikia paminėti, kad kiekvienas paslaugų teikėjas gali pasiūlyti skirtingas paslaugas. Štai, Init tv ir internetas siūlomi visoje Lietuvoje, tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis vartotojų nežino apie kai kuriuos paslaugų teikėjus. Pasirinkę  paslaugų teikėją, peržiūrėkite ar jis siūlo paslaugas jūsų regione, kad paskui nebūtų jokių nemalonių nesusipratimų.

Užsakant interneto ar televizijos paslaugų paketus, reikia perskaityti informaciją, kuri parodo ką gaunate. Vieni paslaugų teikėjai leidžia televiziją žiūrėti per bet kurį įrenginį namuose, o kiti televiziją transliuoja tik viename įrenginyje. Tiesiog plačiau pasidomėkite kuo yra naudingi televizijos ir interneto paslaugų paketai.

Paskutiniai įrašai