Geriausias turkiškas serialas – „Sužeisti paukščiai“

Rekomenduojame

Turkiški serialai yra vieni iš žiūrimiausių visame pasaulyje, nusileidžiantys tik JAV kūrybai. Iki lyderės pozicijos Turkijai nebe taip ir toli – „Eurodata“ duomenimis, 36%. pasaulyje importuojamų serialų yra amerikietiški, o turkiškų „gaminių“ – jau 32%, kai tuo tarpu bronzinėje pozicijoje esanti Pietų Korėja teturi saujoje 13%.

Šiame straipsnyje aptarsime vieno iš geriausio turkiško serialo „Sužeisti paukščiai“ siužetą ir herojus.

Pagrindiniai serialo herojai

Serialą „Sužeisti paukščiai“ internetu online galima žiūrėti daugybėje platformų. Pagrindinė herojė – Meryem yra stipri, graži jauna moteris, per pastaruosius penkerius metus auginusi „mažąjį brolį“ Ömer viena. Meryem buvo vos paauglė, kai kažkas padovanojo kūdikį Ömer jos mažo gyvenimo tėvui, Durmusui.

Jis ketino parduoti kūdikį, bet Durmusas buvo išvežtas į kalėjimą, tad jis negalėjo užbaigti pardavimo. Meryem yra pasiryžusi išlaikyti Ömer pati, ji dira naktį ir dieną gerą, padorų jų abiejų gyvenimą.

Herojų gyvenimas

Mūsų istorija prasideda, kai Durmusas grįžta namo pas Meryemą ir jo „sūnų“ Ömerį. Durmasas nemyli Ömerio, bet tai pasikeičia sužinojus, kad šis ankstyvas mažas berniukas turi talentą rinkti spynas.

Jo protu, Durmusas mato tobulą įsilaužusią katę ir jis puola pasakyti savo viršininkui Tekinui. Tekinas yra kaimynystės bosas, smulkus gangsteris, užsiimantis viskuo, pradedant paskolų ryklėmis iki draudimo sukčiavimo.

Tekinas save vertina kaip verslininką, bet iš tikrųjų jis tik gyvena žemą gyvenimą. Jis net nedirba, jo gaujos vaikai gatvėje pardavinėjantys servetėles ir vykdo mažas aferas.

Ömer likimas

Bet kartą, Ömer pabėgo iš Tekino gniaužtų, kurie yra jo susižavėjimas Meryemu. Tekinas ir Dormusas siunčia Ömerį įsilaužti į prabangią jachtą vienoje iš Stambulo prieplaukų. Ömerį mato jachtos savininko Levento, tačiau jis negali sustabdyti apiplėšimo ir Ömeris išsisuka su medine papuošalų dėžute.

Metehanoglu šeimos sūnus

Leventas yra suaugęs turtingos Metehanoglu šeimos sūnus. Mirus žmonai, jis susirgo depresija, taip pat sūnus dingo prieš penkerius metus.

Norėdami išspręsti savo sielvartą, jis paliko Stambulą ir keliavo po Viduržemio jūra savo jachta, tačiau jis neseniai grįžo padėti valdyti šeimos verslo.

Meryem sužinojo apie apiplėšimą ir planuoja grąžinti pavogtas prekes Leventui, pradėdamas seriją įvykių, kurie priartina Ömer ir ją prie Metehanoglu šeimos ir nuo jos tėvo bei atskiria jį nuo gyvenimo gatvėse ir nusikalstamumo.

Nusikalstamos šaknys

Per beviltiškų įvykių grandinę Meryem baigia atiduoti Ömer rūpinimąsi Metehanoglu šeima mainais į pinigus, nors vėliau ji namuose yra samdoma tarnaitė, kad galėtų likti šalia jo.

Tačiau jų nusikalstamos šaknys neleis jų paleisti, nes Tekinas ir Dormusas toliau kišasi į jų gyvena. O kai paaiškėja Ömerio ryšys su Leventu ir jo šeimos turtais, jis tampa net gobšesniu giminaičiu…

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme naują „Elif“ kūrėjo schedevrą „Sužeisti paukščiai“, kuriuo scenos yra skirtos stipriai šeimai. Tai santykių drama,kuri turi virš 100 epizodų. Taigi, dramos mėgėjams yra rekomenduojama peržiūrėti šį kūrinį.

Serialą „Sužeisti paukščiai“ galite peržiūrėti kino platformoje filmai.life.

Paskutiniai įrašai