Elektriniai paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Rekomenduojame

Elektriniai paspirtukai tampa vis populiaresni. Perkant bet kokią transporto priemonę vaikui, pirmiausia svarbu saugumas. Elektriniai paspirtukai skirti vaikams nuo maždaug 5–7 metų, tačiau vaiko galimybes įvaldyti tokią transporto priemonę reikėtų įvertinti individualiai. Nupirkdami savo vaikui elektrinį paspirtuką, jūs suteiksite jam galimybę įgyti vairavimo įgūdžių, vaikas išsiugdys atsakomybę ir išmoks susikaupti.

Paspirtukas turi būti saugus, ne per greitas, su gerais stabdžiais ir sertifikuotas. Jei norite nusipirkti modelį išaugimui rinkitės paspirtuką su reguliuojamu greičio ribotuvu, kurį paprasčiausiai galėsite padidinti, kai vaikas paaugs, taip pat tokiam paspirtukui galėsite  sureguliuoti vairo aukštį pagal vaiko ūgį.

Elektriniai paspirtukai vaikams yra su mažesnės talpos baterijomis. Tokiais modeliais galite važiuoti apie valandą.

Šio tūrio pakanka žaisti su bendraamžiais ar vaikščioti parke, bet ne visaverčiams judesiams, kuriems yra skirti suaugusiųjų modeliai.

Suaugusiųjų elektriniai paspirtukai reiškia, kad elektrinis paspirtukas bus padidinto greičio ir galios. Suaugusius elektrinius paspirtukus galima suskirstyti į dvi kategorijas:

  • Miesto – kompaktiški elektriniai paspirtukai su vidutinio dydžio ratais.

Šiai kategorijai priklauso kompaktiški ir lengvi elektriniai paspirtukai, skirti judėti santykinai trumpais atstumais ir yra lengvai sulankstomi, kad būtų lengva transportuoti bet kokio tipo viešuoju transportu.

  • Naudojimui bekele – elektriniai paspirtukai, turintys padidintą galią ir didelį

rato skersmenį. Kuo galingesnis į ratą įmontuotas elektrinis variklis, tuo greitesnis pagreitis ir didesnė sukibimo galimybė kylant  į įkalnę. Tai ypač aktualu žmonėms, turintiems didesnį svorį. Lengvesniems pakaks 250 vatų galios. Toks variklis leis jums sklandžiau važiuoti, o akumuliatorius ne taip greit išsikraus.

Paspirtukai vaikams yra daugiau laisvalaikio praleidimo forma, suaugusiems – transporto priemonė. Žinoma, skiriasi ir jų dizainas, vaikiški yra spalvoti, žaismingi, suaugusiųjų – tvirtesni ir santūresni.

Paskutiniai įrašai