Dabar paminklai kiekvienam klientui gali kainuoti skirtingai

Rekomenduojame

Jūsų artimųjų kapavietės dar nėra dekoruotos paminklais ir dabar kaip tik dairotės kurie paslaugų teikėjai pasiūlytų geriausias kainas? Paminklai kiekvieno gamintojo įkainojami skirtinga kaina, nes vis dėlto ir kiekvieno kliento poreikiai yra visiškai kitokie. Tiems, kuriems norisi sutaupyti kuo didesnę sumą užsakant paminklus, vertėtų patiems įvertinti ar turimas biudžetas yra adekvatus. Paprasčiausiai, dabar kainas galima sužinoti nesunkiai – jums užtenka tik apsidairyti internete, nes dauguma paminklų gamintojų reklamuoja savo paslaugas būtent elektroninėje erdvėje. Ten galima rasti ir preliminarius paslaugų įkainius. Tiesa, preliminarūs paslaugų įkainiai nustatomi tik standartiniams darbams, tad jeigu turite kažkokių išskirtinių poreikių, tai jų įgyvendinimas jums atsieis papildomai.

Paminklai kiekvienoje bendrovėje gaminami skirtingomis kainomis.

Norintiems užsakyti paminklus vertėtų žinoti, kad jeigu vienas gamintojas siūlo vieną kainą, tai dar nereiškia, kad ir kitose vietose įkainiai bus tokie patys. Kiekvienas paminklų gamintojas akcentuoja, kad norintys išleisti kuo mažesnę sumą, turėtų rinktis ne išskirtinio dizaino paminklus, o būtent standartiniu gaminius, kurie pateikiami kataloguose. Standartinių paminklų gamyba klientams atsieina pigiau, nes specialistams nereikia gaišti laiko modeliuojat naują dizainą – jis tiesiog parenkamas iš jau turimų ir tiek.

Pabrėžtina, kad kiekvienas paminklų gamintojas gali nustatyti ir skirtingas papildomų darbų kainas. Aiškiau kalbant, kuomet užsisakysite paminklų gamybos paslaugas, jums reikės pasidomėti ar gamintojai į kainą įskaičiuoja ir atvežimo bei sumontavimo darbų kainas. Kai kurie klientai apsigauna rinkdamiesi be galo mažas kainas, nes pasirodo, kad už tokias sumas dirbama tik ties gamyba, o visais kitais darbais paskui turi rūpinti pats klientas.

Lietuvoje paminklai gali būti užsakomi ir ne tokiomis didelėmis kainomis.

Visi ketinantys užsakyti paminklų gamybos ir montavimo kainas pirmiausia turėtų žinoti, kad pigiausiai kainuoja standartiniai gaminiai. Tai paminklai, kurie gaminami dažniausiai iš granito. Kaina didėja, jeigu klientas pateikia išskirtinius reikalavimus. Pavyzdžiui, jeigu paminkle turės būti kažkokia skulptūra ar paveikslas. Taip pat ir papildomos dekoracijos gali pakelti bendrą paslaugų kainą. Tad, norintiems išvengti milžiniškų išlaidų, reikėtų pasidomėti dėl kokių priežasčių kyla paminklų gamybos kainos.

Paskutiniai įrašai