5 savybės, įrodančios plieninės stogo dangos patikimumą

Rekomenduojame

Siekiant atlikti kokybišką bei ilgaamžišką stogo dangos renovaciją, reikėtų atsižvelgti į daugelis faktorių. Taip pat yra svarbu nepamiršti, kad egzistuoja daugybę stogo dangos pasirinkimų, kurie turi tiek privalumus, tiek trūkumus.

Tiems, kas nežino ką yra geriausia pasirinkti stogo dangos darbams, mes parengėme šį straipsnį. Jame pristatysime, mūsų nuomonę, vieną iš patikimiausių stogo dangos variantų tai yra plieninė stogo danga bei trumpai aptarsime 5 jos privalumus.

Plieninė stogo dangos ypatybės bei privalumai

Kaip minėjome, plieninė stogo danga yra vienas iš populiariausių mūsų tautiečių pasirinkimų. Šios dangos populiarumo priežastis yra tikrai nesunku suprasti, na o tikrai verta išskirti jų gerąsias ypatybes. Jas aptariame žemiau.

Ilgaamžis sprendimas

Plieninė stogo danga yra laikoma kaip vienas iš ilgiausiai tarnaujančių variantų. Palyginus kaip pavyzdys su bitumine ar čerpinė danga kurios tarnauja apie 30 metų, skardiniai dangos variantai gali pasiūlyti 50 metų ir daugiau tarnystės laikotarpį, tiesa, reikėtų nepamiršti tinkamai jos prižiūrėti.

Patikimumas

Plieninė danga kartu yra laikoma kaip vienas iš patikimiausių variantų. Ji turi puikų atsparumą korozijai, vėjo, aplinkos ir temperatūros skirtumų poveikiui.

Kalbant apie priežiūrą kurią jau minėjome, ji pakankamai paprastas. Tiesiog periodiškai patikrinkite stogą ar jame nėra apnašų, samanų ar kokių nors įtrūkimų kuriuos reikėtų tvarkyti.

Papildomas saugumas

Nors gaisro tikimybė namuose nėra didelė, ji vistiek yra. Atsparumo ugniai aspektu už plieninę stogo dangą geresnio varianto tikrai nerasite.

Žinoma, tokios dangos kaip šiferis taip pat yra neblogas variantas, tačiau nieko nėra geriau nei skarda kuomet kalbame apie tai kas turi geriausią atsparumą.

Lengvas svoris

Nors plieninės dangos yra gaminamos su kokybe ir patvarumu omenyje, jos jokiu būdu nėra sunkus dangos variantas, kas verčia tai idealiu pasirinkimus siekiant neapkrauti namo konstrukcijos dideliu svoriu ir žinoma, tai kartu pagreitins ir pačius montavimo darbus.

Galimybė pritaikyti

Galiausiai verta paminėti ir tai, jog plieninę stogo dangą yra itin paprasta pritaikyti praktiškai bet kokio tipo stogui turinčiam didesnį nei 5 laipsnių nuolydį.

Kadangi šie metalo stogai taip pat yra lengvi, juos kaip minėta, yra visiškai paprasta pritaikyti skirtingiems dangos variantams.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme plieninę stogo dangą ir jos ypatybes. Galima sakyti, jog šis dangos variantas tikrai yra pats praktiškiausias, kadangi ji ne tik ilgai laikys, tačiau kartu nereikalaus didžiulės priežiūros nors ir jos kaina bus šiek tiek didesnė nei alternatyvų.

Jeigu vis dar svarstote apie universalų, tačiau kartu patikimą dangos variantą, rinkitės plieninę stogo dangą kuri tikrai jūsų nenuvils.

Tekstas parengtas dėka manostogas.lt suteiktos informacijos.

Paskutiniai įrašai