5 netikėtos idėjos: kaip įrengti valgomąjį

Rekomenduojame

Pagrindinė sėkmingos šventės paslaptis – gera kompanija. Tačiau stilingas interjeras, ypatingos pusbario kėdės ir gražus patiekalų patiekimas pokalbį pavers dar malonesniu. Mūsų patarimai padės tai pasiekti be didelių sunkumų.

1. Serveris pagal kanonus

Stebėkite simetriją. Nuraminkime tuos, kurie abejoja savo fantazijos turtingumu: bet koks interjeras atrodys jaukiai, jei kuriant bus panaudota mediena ir bus atsižvelgta į simetrijos dėsnius.

Kėdės, spintelės ir dideli vazoniniai augalai gali būti vienodi arba panašūs. Priėmimas veikia gerai, kai skirtingo dizaino kėdės yra priešingose ​​stalo pusėse. Simetrijos ašį pabrėžti padės paveikslas, šviestuvas ar į akis krentanti vaza stalo viduryje. Pasirinkite derinius. „Kaimiški“ dažyti baldai ir interjeras a la ranch labiau tinka už miesto ribų.

Svetainę ar valgomąjį bute geriau papuošti išskirtiniu sietynu ar kilimais. Retro stilius visada atrodo gerai, pavyzdžiui, nostalgiška nuoroda į praėjusio amžiaus 50-uosius su žemomis indaujomis su stumdomomis durimis.

2. Sezonas su emocijomis

Galvok plačiai. Panoraminiai tapetai tinka ieškantiems įspūdžių. Egzotiški gyvūnai, neįprastos scenos ar didingi peizažai ant sienų pavers kambarį tikra priekine sale. Tik atminkite: panoraminiai tapetai netoleruos paveikslų konkurencijos ar baldų gausos.

Sukurti nuotaiką. Panoraminis vaizdas netinka mažam valgomajam, tačiau sienas galima apmušti ryškaus rašto audiniu. Ypatingą nuotaiką paprastame valgomajame sukuria serviravimas ir tokios detalės kaip pieštos lėkštės ant sienų. Tinko lipdiniai, neįprasto dizaino kėdės, liustra iš plunksnų ar „nuogų“ lempučių – drąsiai naudokite bet kokius neįprastus priedus.

Londone gyvenanti mados dizainerė Anne Wiberg juodai baltą valgomojo interjerą papuošė jos sukneles reprezentuojančiomis manekenėmis. Ką daryti, jei išsamiai atspindėsite įdomius savo prigimties aspektus?

3. Pietaukite lauke

Bet kokiame interjere. Panoraminiai langai ir stumdomos durys, vedančios į terasą, miesto aplinkoje nėra. Tačiau net ir mieste galima sukurti gamtos artumo jausmą. Šviežios gėlės ir kambariniai augalai papuoš bet kokią šventę. Į lango angą įkištas rėmas be įrišimo suteiks šviesos antplūdį.

4. Mąstykite aukštai

Intelektualų kompanijoje. Gera dizaino idėja mažame bute gali būti … biblioteka valgomajame. Taigi, dienos valgomojo zona vakare gali būti paversta darbo kambariu. Nesvarbu, ar valgomasis yra izoliuotas kambarys, ar sąlygiškai tęsiasi kitas kambarys. Svarbiausia, kad vakarienės metu būtų apie ką pasikalbėti.

5. Gaminkite kompanijoje

Nesusigrūdęs ir neįsižeidęs. Jei leidžia kunha matmenys, jį galima derinti su valgomuoju nepažeidžiant dizaino. Paprasčiausias būdas yra įrengti baro skaitiklį arba pastatyti įprastą valgomojo stalą ant nedidelio aukščio. Virtuvės ir valgomojo derinys suteikia neapsakomą komforto jausmą. Be to, gaminimo procese gali dalyvauti visa šeima!

Informacija parengta vadovaujantis minimalist-store.com medžiaga.

Paskutiniai įrašai